Teknoloji

Mark Zuckerberg Dövüş Eğitimi Sırasında Geçirdiği Kaza Sonrası Ameliyat Oldu

Meta şirketinin CEO’su Mark Zuckerberg, X’in uzun süredir CEO’su Elon Muskortası ile kafes dövüşü Tezleriyle gündeme geliyordu. Bu iddialar sayesinde milyonlarca kişi Zuckerberg’in aslında dövüş sporlarına çok ilgi duyduğunu öğrendi. Yani Zuckerberg, Musk ile arasındaki kafes kavgası gündeme gelmeden önce de bu bahisle ilgileniyordu.

Bugün yaptığı bir paylaşımda Zuckerberg önceki gün Instagram paylaşımıyla ameliyat olduğunu duyurdu. Zuckerberg, paylaşımın açıklamasında eğitimin nereye varacağını da belirtiyor. Ancak konunun Musk ile kendisi arasındaki sözde kafes kavgası olmadığını baştan belirtelim.

Ön çapraz bağları yırtılmıştı.

Antrenman sırasında sakatlanan ve ön çapraz bağlarını yırtan Zuckerberg, geçirdiği ameliyat sonucunda sakatlandı. iyisin belirtti. Milyarder, kendisiyle ilgilenen ekibe ve doktorlara teşekkür ederek eğitimin amacını paylaştı. Sakatlıkla sonuçlanan söz konusu antrenman, Zuck’a göre gelecek yılın başlarında gerçekleştirilecek rekabetçi bir maçtı. MMA turnuvasıBunun içindi.

Ancak Zuck her şeyin bitmediğini, sadece eğitimin biraz gecikeceğini söylüyor. İyileşir iyileşmez antrenmanlara dönmeyi sabırsızlıkla beklediğini de belirtiyor.

Zuck’ın dövüş sanatlarına ilgisi pandemi döneminde Çok kötüydü. Evinin arka bahçesine sekizgen (yüzük) yaptıran milyarder, bu işi hobi olmaktan biraz öteye taşımış. Söz konusu maça katılıp katılmayacağı ve ne zaman tamamen iyileşeceği konusunda detaylar henüz belli değil.

cavdarhisarhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu