Yaşam

Sahnede Dayanışmaya Yoğun İlgi

İBB konutunda yer alan Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda devam eden dayanışma konserleri, sanatseverlerden yoğun ilgi görüyor. 25 Nisan’a kadar sürecek konserlerde Tan Tassi, Teoman, Rubato gibi ünlü isimler ve gruplar sahne aldı. Tüm hızı ve keyfiyle devam eden etkinliklerin geliri Dr. Dilek Kaya İmamoğlu liderliğinde, İstanbul Vakfı çatısı altında yürütülen Hayallerini Büyüt projesi kapsamında deprem mağduru kız öğrencilerin eğitimine harcanacak.

İstanbul’un en prestijli etkinliklerinden biri olan Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu, geliri İstanbul Vakfı’na bağışlanacak konser ve sahne gösterilerine ev sahipliği yapıyor.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne (İBB) bağlı Kültür AŞ’nin ev sahipliğinde 8 Nisan’da Yalın konseri ile başlayan etkinlikte; Şimdiye kadar Tan Taşçı, Teoman, Rubato gibi ünlü isimlerin yer aldığı gruplar sahne aldı. Sanatseverlerin yoğun ilgi gösterdiği konserler, İstanbullular tarafından büyük beğeni topladı.

Etkinliğe İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu ile birlikte katılan Dilek Kaya İmamoğlu, görüntüyü sosyal medyada paylaşarak, “Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. İyi şanslar ”dedi.

Dayanışmanın geri kalan günlerinde ise Göksel, Ferman Akgül, Erdal Beşikçioğlu, Gripin ve Arif Sağ gibi ünlü isimler yeniden sahnede olacak. Bu gece kız çocuklarının hayallerini büyütmelerine yardımcı olmak amacıyla “Herkes Birdir Dirsek Teması” etkinliği sergilenecek.

DAYANIŞMA AKTİVİTE PROGRAMI

16 Nisan Pazar – HERKES BİRDİR, DİRSEK TEMAS

18 Nisan Salı – EN İYİ MÜZİK, FERMAN AKGÜL

19 Nisan Çarşamba – GÖKSEL

20 Nisan Perşembe – ERDAL BEŞİKÇİOĞLU, BİR MECNUN ANISI

21 Nisan Cuma – REDD

24 Nisan – SIVI

25 Nisan – TÜRK AŞKIMIZ (Arif Sağ, Erdal Erzincan, Cengiz Özkan, Muharrem Temiz ve Tolga Sağ)

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

habereflani.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu