Teknoloji

Call of Duty 2023’ün İlk Detayları: Çıkış Tarihi ve Çok Daha Fazlası

Oyun dünyasının en çok tanınan serilerinden biri olan Call of Duty’nin bir sonraki oyunu için yeni bilgiler geldi. Call of Duty 2023 olarak isimlendirilen projeden şimdilik çıkış tarihi gibi kritik bilgiler var.

Call of Duty serisinin şimdilik son oyunu olan Call of Duty: Modern Warfare 2, satış rakamlarıyla Activision’ın yüzünü güldürdü.

28 Ekim 2022 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulan oyun, haftalardır çok satanlar listelerinin üst sıralarından aşağı inmezken, oyuncuların yıllardır hasret kaldığı Call of Duty deneyimini de sonuna kadar yaşatmayı başardı. .

Activision yeni bir oyun için kolları sıvadı.

Call of Duty 2023 olarak adlandırılan projeyle ilgili ilk söylentiler aylar önce ortaya çıktığında, yapımın Call of Duty: Contemporary Warfare 2 için tam teşekküllü bir DLC olacağına dair söylentiler vardı. tamamen farklı bir oyun var.

Call of Duty 2023 ile Contemporary Warfare evrenine dönebiliriz.

İfade edilen tezler, Activision’ın Modern Warfare 3 ile karşımıza çıkabileceği yönünde. Call of Duty: Modern Warfare 2’nin elde ettiği büyük başarının ardından böyle bir atılım hiç de mantıksız görünmüyor.

Call of Duty 2023’ün çıkış tarihleri ​​de belli oldu.

10 Kasım 2023 tarihinde argümanlarıyla buluşacağımız oyun, PC, Xbox Series X/S ve PS5 haricinde eski nesil konsollar PS4 ve Xbox One için gelecek gibi görünüyor. Ayrıca oyunun tam sürümünün yayınlanmasından önce bizleri bir beta süreci bekliyor gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu