Haber

Assassin’s Creed Mirage Ağustos’ta geliyor

Resmi olarak Eylül 2022’de duyurulan Assassin’s Creed Mirage’ın bu yıl çıkması bekleniyordu ancak geçtiğimiz günlerde sızan bilgilere göre Assassin’s Creed Mirage’ın çıkış tarihi belli oldu.

ASSASSIN’S CREED MIRAGE ÇIKIŞ TARİHİ BELLİ OLDU

Assassin’s Creed Mirage’ın Ağustos 2023’te çıkacağı iddia edilmişti. Assassin’s Creed serisindeki önceki oyunlardan farklı olarak oyun Bağdat’ta geçiyor ve oyuncuları harika çölleri ve antik kentleri keşfetmeye davet ediyor.

ASSASSIN’S CREED SERAP KONUSU

Basim’in Assassin’s Creed Mirage’da bir hikayesi var. Basim şiddetli bir yankesicidir. Kabus gibi şeyler görür, kafasındaki çılgın sorulara cevap arar, adalet ister.

Eski bir organizasyona katılacak, olağanüstü bir suikastçı olarak orijinal bir yola çıkacak ve servetini inanılmaz bir şekilde değiştirecek.

Etraftaki herkesle etkileşim kurarken bu hareketli, canlı şehri keşfederken, Karkh’ın üretim ve ticaret merkezinden yemyeşil meyve bahçesi Round City’ye kadar dört benzersiz alandaki gizli sırları açığa çıkarın. Bağdat’ın altın çağını şekillendiren tarihi karakterlerle tanışın, şaşırtıcı olayları keşfedin.

15 yılı aşkın bir süredir serinin imza niteliğindeki oynanış ve özelliklerine bu modern yorumda, Assassin’s Creed’in temellerinin atıldığı, suikastçıların beşiği olan efsanevi Alamut Kalesi’ne seyahat edin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu