Teknoloji

The Elder Scrolls IV: Oblivion Remake Geliştirme Aşamasında

The Elder Scrolls IV: Oblivion, serinin en güzel oyunlarından biridir. Hatta bazı kullanıcılar için en sorunsuzu bile olabilir. Bildiğiniz üzere fan yapımı diyebileceğimiz Skyrim motoruyla Skyblivion çalışması zaten var ama söylenenlere göre resmi bir çalışma değil. The Elder Scrolls IV: Oblivion Yeniden YapımıProje ayrıca geliştirme aşamasındadır.

The Elder Scrolls IV: Oblivion Remake Geliyor mu?

Xfire tarafından bildirildiği üzere stüdyo, Reddit’te eski bir Virtuous Games çalışanı olduğu söylenen GamingLeaksAndRumors adlı bir kullanıcı tarafından beş başka proje üzerinde çalışıyordu. Bunlardan biri Metal Gear Solid Delta: Snake Eater, diğeri ise The Elder Scrolls IV: Oblivion’ın Altar kod adıyla yeniden düzenlenmiş bir versiyonu veya yeniden yapımıydı.

Eşleştirme sistemi ile iki farklı grafik motorunda çalışacak. Öyle ki görsel tarafı Unreal Engine 5 ile halledilirken oynanış, fizik efektleri ve daha fazlası için Oblivion motoru devreye girecek. Projenin durumuna bağlı olarak 2024’ün sonlarında veya 2025’in başlarında piyasaya sürülecek olan yeniden düzenlenen sürüm/yeniden üretici, Virtuos Games’in Paris stüdyosu tarafından geliştiriliyor.

Kullanıcıya göre, stüdyonun diğer projeleri arasında büyük bir proje, New World için bir genişleme paketi ve Ominous kod adlı bir hikaye anlatımı tırmanma oyunu yer alıyor.

Son olarak eski Virtuous Games çalışanı olduğu söylenen kullanıcının şikayeti daha sonra silinmiş olsa da GamingLeaksAndRumors başlığının moderatörler tarafından onaylanması işin rengini biraz değiştirebilir. Gelişmeleri takip ediyor olacağız.

kemahajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu