Haber

Survivor yarışmacılarının depremden haberi var mı? Acun Ilıcalı yarışmacılara depremi anlattı mı?

Survivor 2023 dün akşam yayınlanan bölüm sonunda katılımcılara Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremleri öğrendikleri anlar yaşatıldı. Yeni bölümü bu akşam yayınlanması planlanan Survivor’da deprem felaketini öğrenen yarışmacılar gözyaşlarına boğuldu. Peki Survivor yarışmacıları beyin sarsıntısını biliyor mu? Acun Ilıcalı yarışmacılara depremi anlattı mı? Detaylar burada…

SURVİVOR YARIŞMACILARI SALGAYI BİLİYOR MU?

Kahramanmaraş’ta 6 Şubat’ta meydana gelen 7,7 ve 7,6 büyüklüğündeki depremler 10 ilimizde ağır tahribata yol açtı. Binlerce binanın yıkıldığı depremde 41 binden fazla vatandaşımız hayatını kaybetti. Survivor 2023 çekimleri için Dominik Cumhuriyeti’nde bulunan yarışmacılar, ada meclisinde depremi öğreniyor.

İki haftalık aradan sonra dün akşam ekrana gelen yarışmanın yeni bölümü yarışma sonunda yarışmacıların depremi öğrenmesiyle yayınlandı. Uzun versiyonunun bu akşam yayınlanması planlanan Survivor’da ada tahtasının ortasına gelen yarışmacılar depremi öğrenince gözyaşlarına boğuldu. Acun Ilıcalı, deprem felaketiyle ilgili de “Zor bir dönemden geçiyoruz” sözlerini kullanıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu