Haber

SAP, Emmanuel Raptopoulos’u Avrupa, Orta Doğu ve Afrika Bölgesi Başkanı olarak atadı

Kurumsal uygulama yazılımları pazarının başında bulunan SAP’de 25 yıldır önemli pozisyonlarda görev yapan Emmanuel Raptopoulos, Türkiye’nin de içinde bulunduğu yeni oluşturulan EMEA Bölgesi’nin başkanlığına atandı.

Kurumsal uygulama yazılımı pazarının lider şirketi SAP, Emmanuel (Manos) Raptopoulos’u yeni oluşturulan EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) Bölgesinin Lideri olarak atadı. Yeni bölge; Benelüks ülkeleri, İngiltere, Fransa, Hollanda, İrlanda, İskandinav ülkeleri, İspanya, İtalya, Portekiz, Türkiye ve Yunanistan’ın yanı sıra tüm Orta Doğu ve Afrika’yı kapsamaktadır.

Bulut teknolojisinin gücü, yapay zekanın sunduğu fırsatlarla birleştiğinde müşteri dönüşümü ve değeri açısından değerli fırsatlar ortaya çıkıyor, bu anlamda EMEA Bölgesi SAP için büyük önem taşıyor. Bu atamayla Manos Raptopoulos, SAP’nin bölgedeki 53 ofisinde çalışan ve 90 ülkedeki müşterilere hizmet veren 14 bin çalışandan sorumlu olacak.

1998 yılında SAP’ye katılan ve Avrupa ve Orta Doğu’da Yönetim, Satış, Operasyon ve Danışmanlık alanlarında çeşitli liderlik görevlerinde bulunan Manos Raptopoulos, EMEA Bölgesi kapsamında Güney EMEA Bölgesi Lideri olarak çalışıyordu. bu yıl, bu atamadan önce genişletildi.

“Geleceğe hazır kuruluşlara SAP’ye güveniyorlar”

SAP’nin Müşteri Başarısından Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Scott Russell, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Manos Raptopoulos, 25 yılı aşkın süredir SAP’de müşteri odaklı işleri başarıyla büyütüyor. “Onun liderliğine güveniyorum ve SAP için stratejik açıdan önemli bir bölgede müşterilerimizin büyümesini ve inovasyonunu desteklemeye devam edeceğini biliyorum.” Manos Raptopoulos’un empatik ve ilham veren bir lider, müşterilerin ve iş ortaklarının sadık bir savunucusu olduğunu belirten Scott Russell, “Manos Raptopoulos’un yetkin ekibimizle EMEA Bölgemizi yeni boyutlara taşıyacak olmasından heyecan duyuyorum.”

Manos Raptopoulos şunları söyledi: “Müşterilerimizin beklentileri yüksek. En kritik iş süreçlerini yönetmek, dijital dönüşümü sağlamak, sürdürülebilirliği artırmak ve organizasyonlarını geleceğe hazır hale getirmek için SAP’ye güveniyorlar. EMEA’da hızlandırılmış bulut ve yapay zeka inovasyonuyla güçlendirilmiş; Kurumsal amacımızın, çalışanlarımızın ve iş ortaklıklarımızın desteklediği bir dönem bizi bekliyor. Çeşitli ve yetenekli profesyonellerden oluşan bir ekibe liderlik etmekten onur duyuyorum. “Birlikte bu bölgede ve hatta ötesinde değerli bir etki yaratabiliriz.”

Bilgi İçin: Tülay Genç | [e-posta korumalı] | +90 (212) 635 70 68

SAP Hakkında

SAP’nin stratejisi her işletmenin akıllı, sürdürülebilir bir organizasyon olarak çalışmasına yardımcı olmaktır. Kurumsal uygulama yazılımında pazar lideri olarak, her ölçekteki ve sektördeki şirketlerin ellerinden gelenin en iyisini yapmalarına yardımcı oluyoruz. SAP müşterileri toplam küresel ticaretin %87’sini oluşturuyor. Makine öğrenimimiz, Nesnelerin İnterneti (IoT) ve gelişmiş analiz teknolojilerimiz, müşterilerimizin organizasyonlarını akıllı işletmelere dönüştürmeye yardımcı olur. SAP, kişilere ve kuruluşlara derinlemesine iş öngörüleri sağlamaya yardımcı olur ve rekabette önde kalmalarına yardımcı olacak iş birliğini teşvik eder. Teknolojiyi şirketler için kolaylaştırıyoruz. Bu sayede yazılımımızı kesintisiz olarak diledikleri gibi tüketebilirler. Uçtan uca uygulama ve hizmet paketimiz, dünya genelinde 25 segmentteki ticari ve kamu müşterilerimizin kârlı bir şekilde faaliyet göstermesine, her zaman uyum içinde kalmasına ve farklılaşmasına olanak tanır. SAP, küresel bir müşteri, iş ortağı, çalışan ve lider ağıyla dünyanın daha iyi çalışmasına ve insanların yaşamlarını iyileştirmesine yardımcı oluyor. Daha fazla bilgi için SAP veya SAP Haber Merkezini ziyaret edebilir ve @SAPNews hesabını takip edebilirsiniz.

habertermal.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu