Yaşam

Portakal Çiçeği Kokuları İle Unutulmaz Bir Olympos Tatili İçin Uygun Fiyatlı Bungalov Evler

Değerli okuyucumuz, Antalya’nın Kumluca ilçesinde bulunan, caretta carettaları ile ünlü, Antik Kenti ve kumsalı ile ünlü Olympos’tayız. Denizin mavisi, tarihi güzellikler ve mis kokulu portakal ağaçlarının yanında uygun fiyata huzurlu bir tatil yapmak isteyenler bu yazımızı okumadan tatil planı yapmasınlar. Olimpos bungalov evlerini öğrenmek için yazının devamına gelin… ?

1. Olympos Otantik Pansiyon

Pansiyona girer girmez verandası, meyve ağaçları ve lezzetli yemekleri ile Olympos’a her yaz gelmek isteyeceksiniz. Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Adres: Yazır Kilisesi yan mevkii, 07350 Olympos/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05388464207

Instagram: @olimpos.otantikpansiyon

Ziyaretçi Yorumu: ”Çok temiz, huzurlu ve uygun fiyatlı bir pansiyon. Gece saat 11’de rastgele sorduğumuz ve çok memnun kaldığımız bir pansiyon. Dost canlısı bir aile işletmesi. Akdeniz ve Ege tipimizin tamamında bizde güzel iz bırakan bir yerdir. Gönül rahatlığıyla kalabilirsiniz. Eşimle tekrar Olympos’a gidersek kesinlikle burada kalacağız.”

2. Olympos Orman Evi

Konumu, manzarası, yemekleri ve güler yüzüyle Forest House Olympos tatilinizi mükemmel kılacak. İşletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Adres: Yazır Mah. Kilise Tarafı Konum No:192 Olympos, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05307109194

İnstagram: @

Ziyaretçi Yorumu: “Doğa ile iç içe çok güzel, sakin, huzurlu bir oteldi. Konum olarak araçla Olympos plajına 7 8 dakika, Adrasan plajına 15 dakika sürmektedir. Odalar temiz ve fotoğraflarda görüldüğü gibi. Personeller güler yüzlü ve ilgiliydi. Havuz, yemekler, özellikle çaylar çok güzeldi 🙂 Özgür beye ve diğer arkadaşlara çok teşekkür ederim.”

3. Olympos Village Rahatlatıcı Otel

Olympos’ta hobbit köyünde kalma fikrine ne dersiniz? Evet doğru okudunuz, bu deneyimi yaşarken eşsiz doğanın tadını çıkarmak için, otel hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Adres: Yazır, Olympos, Kilise yan sokağı 147/1, 07135 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05320680750

Instagram: @olymposbungalows

Ziyaretçi Yorumu: “2 gün kaldık ve çok güzel anılar biriktirdiğimiz bir tatil oldu. Aile rezidansı sıcaklığında vakit geçirdik, otel sahiplerine ve çalışanlarına teşekkür ederiz, tekrar görüşmek dileğiyle ?.”

4. Şerif Olimpos

Hem konaklama hem de yemek için tercih edilen Şerif Olympos, hem rahatınız hem de mideniz için tercih edebileceğiniz bir işletme. Otel hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Adres: Yazır Köyü Olympos Mevkii No:20, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05339731401

Instagram: @sheriffolympos

Ziyaretçi Yorumu: ” Olağanüstü mülk! Defalarca geldim, her seferinde birebir samimiyet ve güler yüzle karşılandım. Fiyatları mükemmel, oda+kahvaltı+akşam yemeği olarak belirlenmişler. Hele akşam yemekleri bir başka?… Her damak zevkine hitap ediyor.”

5. Bayrams Ağaç Ev

Portakal ağaçlarının ortasında müşteri memnuniyetini ön planda tutan, samimiyeti ve kıyıya yakınlığı ile tercih edilen Bayrams Free House Olympos tatilinizi unutulmaz kılacak. Otel hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Adres: Olimpos, 07350

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 02428921243

Instagram: @bayramstreehouse

Ziyaretçi Yorumu: “İki yaz kaldığımız yer. Temiz, yemekler güzel ve deniz çok yakın. Olympos hayranları olarak bu yaz tercihimiz bu olacak :)”

6. Olympos Mercan Bungalov

Kendinizi evinizdeki gibi hissedeceğiniz Olimpos Mercan Bungalov, yorgunluğunuzu üzerinizden atıp keyifli bir şekilde evinize dönmeniz için sizleri bekliyor. İşletme hakkında daha fazla bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayın.

Adres: Yazır Mahallesi Olympos Mevkii No:25, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05444925605

Instagram: @mercanpansiyonolympos

Ziyaretçi Yorumu: “Odalar temiz ve güzeldi, yemekler ve kahvaltı çok iyiydi. Sahipleri, konuksever ve yardımsever. Güzel bir tatil geçirdik. Olimpos da çok güzel.”

7. Olympos Yakamoz Pansiyon

Olimpos antik kentine ve sahiline yakın olan Yalamoz Pansiyon konumu, yemekleri ve ilgili işletme sahipleri ve çalışanları ile her yıl gelmek isteyeceğiniz bir işletmedir. Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Adres: Yazır, Olympos Mevkii, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 02428921196

Instagram: @olympos_yakamoz

Ziyaretçi Yorumu: “Güler yüzlü işletmeci Tuğba’nın verdiği güçle sakin bir ortamda keyifli bir tatil geçirdim. Tesiste sizi motive eden sözlerin yer aldığı portakal çiçeği kokusuyla uyanmak çok keyifli bir deneyimdi. Kahvaltı ve akşam yemeği de başarılıydı. Olimposta, başka seçenekler aramadan gönül rahatlığıyla konaklayabileceğiniz yerdir. Teşekkür ederim. Gücünüz ve sağlığınız daim olsun. tekrar görüşmek dileğiyle.

8. Maya Olimpos

Müşteri olarak değil bir aile bireyi olarak karşılanacağınız Maya Olympos, konumu, servisi ve yemekleri ile tam bir fiyat performans işletmesidir. Maya Olympos hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayınız.

Adres: Yazır, Olympos Sk, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05421021422

Instagram: @mayaolympos

Ziyaretçi Yorumu: “Sessiz, sakin, temiz sahipleri çok cana yakın, tatlı insanlar. Olympos’u bu şekilde yaşamak isteyenler için gerçekten eşsiz bir ortam… Kesinlikle tavsiye ederim.”

9. Olympos Altaris Pansiyon

Yenilendikten sonra daha keyifli bir hale gelen Olimpos Altaris Pansiyon, konaklamanın yanı sıra hamburgerleriyle de oldukça beğeniliyor. Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Adres: Yazır Mahallesi Olympos Mevkii No:2, Yenbey, 07350, 07036 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05323997470

Instagram: @altarisbungalov

Ziyaretçi Değerlendirmesi: “Muhteşem ve temiz bir ortam. Kesinlikle bir sonraki seçimim yine Altaris olacak.”

10. Olimpos Turuncu Bungalov

Konumu, analiz odaklı çalışanları ve konforlu odaları ile Olympos Orange tatilinizi en iyi şekilde geçirmek için tercih edebileceğiniz bir işletme. Orange Bunlavos hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayınız.

Adres: Yazır, Olimpos Sok No:26, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05370313773

Instagram: @olympos_orange

Ziyaretçi Yorumu: “Olympos’ta kaldıktan sonra ne yazık ki Olympos’ta başka bir yerde konaklamak istemeyeceksiniz 🙂 Personeli ve işletme sahiplerini arkadaşlarınız ve aileniz gibi hissedecek, konakladığınız süre boyunca evinizin huzurunu bulacaksınız. Kilo alma garantili yemeklerden bahsetmek bile istemiyorum. Çünkü çok lezzetli. Özellikle yalnız seyahat edenler için şiddetle tavsiye edilir.”

11. Olympos Melekler Bahçesi

Kuş sesleriyle uyanmanın keyfini çıkardığınız her tatilde Olympos’a gelmek isteyeceksiniz. Olympos Angels bahçesi hakkında detaylı bilgi ve rezervasyon için tıklayınız.

Adres: Yazır, Olympos Angels Garden No:187, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05301210233

Instagram: @olymposangelsgarden

Ziyaretçi Yorumu: “Doğada muhteşem bir şekilde tasarlanmış ilk on işletme. Güler yüzlü personel, temiz odalar ve kristal berraklığında havuz. Konum itibariyle deniz pazarına ulaşımı kolaydır. Önerilir.”

12. Olimpos Doğal Pansiyon

Sabah kahvaltısı ve akşam yemeğinin dahil olduğu Doğal Pansiyon’da, annenin dokunduğu bu öğünlerle pansiyonun verdiği keyif, tatiliniz boyunca burayı tercih etme sebebiniz olacaktır. Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Adres: Yazır, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 05339308298

Instagram: @naturalpansiyon

Ziyaretçi Yorumu: “Bungalovların ortasındaki mistik atmosferi çok sevdik. Yemekler çok güzel, çalışanlar güleryüzlü. İstediğiniz her şeyi hızlı bir şekilde yerine getiriyorlar. Yemek saatlerinde ücretsiz sınırsız çay mevcuttur. Ortak alanda bile sessiz ve rahat oturabilirsiniz, herkes kendi başına. Ayrıca odaların önünde oturmak için bir alan bulunmaktadır. Aslında denize yakın. İlk ziyaretimizdi, bundan sonra Olympos’taki yerimiz belli oldu.”

13. Tatilya Pansiyon

Olympos antik kentine yakın olan pansiyon hem bungalov evleri hem de yemekleri ile beğeni topluyor. Pansiyon hakkında detaylı bilgi almak ve rezervasyon yaptırmak için tıklayınız.

Adres: Yazır, Yazır köyü Olympos, 07350 Kumluca/Antalya

Konum için tıklayın.

Telefon Numarası: 02428921071

Instagram: @olimpostatilyapansiyon

Ziyaretçi Yorumu: “Olympos’a geldiğimizde tercih ettiğimiz işletme bu. Personel çok yardımsever ve güler yüzlü. Yemek lezzetli.”

habertuzlukcu.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu