Yaşam

MasterChef Türkiye’de hayallerine veda eden isim Gamze oldu

Jürisini Danilo Zanna, Mehmet Yalçınkaya ve Somer Sivrioğlu’nun üstlendiği MasterChef Türkiye dün akşam eleme bölümüyle ekrana geldi. Finale sayılı günlerin kaldığı yarışmada Gamze, Burak Kaya, Tolga ve Büşra hayallerine veda etmemek için var gücüyle çalıştı.

POMELO İLE PİŞİRMEYE ÇALIŞTILAR

Yarışmacılar ilk etapta pomelo meyvesini kullanarak en yaratıcı ve lezzetli yemeği yapmaya çalıştılar. Etap sonunda şeflerden en yüksek puanı alan Barış Kaya ve Büşra elemeden sağ çıktı.

GAMZE HAYALİNİZE GÜZEL OLDU

Yarışmanın ikinci etabına kalan Tolga ve Gamze, Danilo Zanna’nın “Bruschetta” plağını yapmaya çalıştı. Zanna’nın imza levhasından en uzaktaki levhayı kaldıran Gamze, MasterChef Türkiye’den elendi.

SİVRİOĞLU: İNANILMAZ BİR GELİŞME YAPARDI

Gamze’nin vedasının ardından konuşan Somer Sivrioğlu, “Geçen yıl 2. turda elendiniz. Bu yıl MasterChef 9.’sunu tamamladınız. İnanılmaz bir gelişim gösterdiniz. ‘Hem çocuklarınıza hem de kadınlarınıza örnek olmak istiyorum’ dediniz. Hayallerini erteleyin’. Bence bu örnek onlara fazla geldi. Bana gösterdiniz. Sizin yolunuz burada. Çok özlediğiniz çocuklarınıza bugün itibariyle kavuşuyorsunuz” dedi.

GAMZE: KAZANANLARIMI CEPİMİ KOYARAK BEKLİYORUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu