Teknoloji

LEGO Fortnite Sorunları Çözecek Kapsamlı Güncellemeyle Geliyor

2023 yılının sonlarında oyun pazarına çıkan LEGO Fortnite, ilk kapsamlı güncellemesini alıyor. Güncellemenin amacı oyundaki sorunları düzeltmek ve oyun deneyimini iyileştirmektir. Yeni içeriklerin eklenmesiyle birlikte oyundaki ufak tefek sorunlar da bu iyileştirmelerle çözülecek.

LEGO Fortnite’ın 28.10 güncellemesi PlayStation, Xbox, PC, Android ve Nintendo Switch gibi çeşitli platformlarda yayınlanacak. Güncellemede hata düzeltmeleri, kalite iyileştirmeleri ve birçok LEGO yeniliği yer alıyor.

23 Ocak günü saat 09.00 ile 11.00 arasında sunucu bakımı yapılacağı için oyuna giriş yapamayabilirsiniz. Heyecan verici yenilikler arasında Fortnite Festivali, Battle Royale ve Roket Yarışı güncellemeleri yer alıyor.

Güncelleme İle Çözülecek Sorunlar

28.10 güncellemesi yama notlarında çözülmesi gereken sorunlar arasında oyuncuların dünya sahibinden uzakta doğma sorunu, çoklu kontrol cihazları, Metal Eritme Ocağında çalışan köylülerin ilerleme kaydedememesi, başlangıç ​​noktalarının okyanuslar, çöller gibi kaynaklardan uzak alanlar ve dünyanın yaratılışı sırasında karşılaşılan bazı kusurlar.

LEGO Fortnite, yaratıcı ve gündelik oyunları seven kitlelere ulaşmaya hazır görünüyor. Animal Crossing, Stardew Valley ve Valheim gibi oyunları sevenler LEGO Fortnite’ı denemeli. Oyun çıktığı günden bu yana gelişime açık olduğundan oyuncuların geri bildirimleri çok değerli. Oyun deneyiminizi artırmak ve zenginleştirmek için güncellemeler aktif olarak yenilenmektedir.

habertosya.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu