Haber

Hintli Öğrenci Sarhoş Genç Kadını Yatakhaneye Taşıyarak Tecavüz Etti

İngiltere’de bir üniversitede burslu olarak okuyan 20 yaşındaki Hintli öğrenci Preet Vikal, çok sarhoş bir kadını yurt odasına götürüp tecavüz etti. Ardından kadının yatakta çıplak bir fotoğrafını çekip zafer işareti emojisi ile arkadaşlarına gönderdi.

Vikal ve kurban, birbirini tanımayan iki kişi olarak farklı arkadaşlarla çıktılar. Savcı, maktulün gece çok içtiğini ve Vikal ile tanıştığında çok sarhoş olduğunu belirtti.

Görüntülerde Vikal’in genç kadını kucağına aldığı, yatağına götürdüğü ve fotoğrafını çektiği görüldü. Kadın cinsel saldırı anlarını hatırlamıyordu ama Vikal’in yatağında çıplak uyandığı anı hatırlıyordu. Nerede olduğunu, kiminle olduğunu bilmiyordu.

Mağdur, sosyal medya üzerinden Vikal’a mesaj göndererek, Vikal ile cinsel ilişkiye girip girmediğini, olduysa korunup korunmadığını sordu. Vikal, korunmasız cinsel ilişkiye girdiklerini itiraf etti. Bayan aynı gün olayı polise bildirdi ve Vikal tutuklandı.

Mahkeme, maktulün çok sarhoş olduğunu ve cinsel ilişkiye girdiğini kabul edemeyecek durumda olduğunu belirtti, ancak Vikal suçlamaları reddetti ve duruşma gününe kadar tecavüz suçlamalarını kabul etmeyi reddetti.

Mağdur olaydan sonra gece dışarı çıkmak istemediğini ve hala olaydan dolayı kendini suçlu hissettiğini söyledi. Savunma avukatı, Vikal’in “çok deneyimsiz bir genç adam” olduğunu ve “gerçek bir kız arkadaşı olmadığını” belirtti. Vikal hapse gönderildi ve orada zorbalığa uğradığını iddia etti.

Mahkeme, Vikal’ın hapse atılmasına karar verdi ve Vikal’ın cezası, çocuk suçlular için bir kurumda altı yıl dokuz ay olarak belirlendi.

kartal-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu