Yaşam

‘Aşık olduğum kişi evli’ sözleri ortalığı karıştıran Didem Soydan’dan yeni açıklama geldi: Akraba olmayanları rahatsız etmeyin

Yaptığı paylaşımlarla gündemden düşmeyen Didem Soydan, katıldığı bir programda eski sevgilisinden bahsederken “Sevdiğim kişi evli ve ailesi var” dedi. Soydan’ın bahsettiği kişinin Öykü Karayel ile evli ve bir çocuk babası olan eski sevgilisi Can Bonomo olduğu iddia edildi. Sözlerinin gündeme gelmesinin ardından konuşmasının konusunun Bonomo olmadığını söyleyen Soydan, yeni açıklamasından duyduğu üzüntüyü dile getirerek, “Kimseyi rahatsız etmeyin” dedi.

“Türkiye İLE İLGİLİ OLMAYAN BİRİNDEN SÖYLEDİM”

Instagram hesabından yeni bir açıklama yapan Didem Soydan, “Dün prestijiyle yanlış anlaşılan bir nokta, kişilere verdiği değer ve değer nedeniyle bu açıklamayı yapıyorum. Türkiye’de yaşamayan ve Türkiye ile alakası olmayan bir kişinin konu olarak dergiye çok uygun olduğu için yanlış isimler verildiğini anlatan “Yayında da belirttiğim gibi Amerika’da yaşadığım dönemle ilgili bir hikayeydi. Bu konuşma yanlış yerlere gittiği için gerçekten üzgünüm. Lütfen konuyla ilgisi olmayan bir şeyi işaret ederek kimseyi rahatsız etmeyin.”

“SEVDİĞİM İNSAN ÇOCUK İSTEDİĞİNDE BAĞLANTI KURMADI”

Soydan, katıldığı yayında, “Sevdiğim tek kişi var, ona hala aşığım. Aşık olduğum kişi hala aynı. Ailesi olduğu için adını veremem. .Bütün bağlarımı onunla kıyaslıyorum.Ve ondan önce hiçbir ilişkim olmadı.İlişkilerimdeki insanlar da bunu biliyordu.Ben de hiç çocuk sahibi olmak istemediğim için ilişkim uzun sürmedi.”

silopi-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu