Haber

Ağustos ayı Meclis Toplantısı Muş Belediye Başkanı Feyat Asya Başkanlığında Yapıldı

Ağustos ayı meclis toplantısı Muş Belediye Başkanı Feyat Asya başkanlığında gerçekleştirildi.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, devam eden çalışmalar hakkında bilgi verilen toplantıda söz alan Asya, çalışmaların ağustos ayında da kesintisiz devam edeceğini bildirdi.

Toplantıda alacakları kararların kente ve halka hayırlar getirmesini dileyen Asya, şunları kaydetti:

“Temmuz ayını geride bıraktık. Ağustos ayının ilk günü belediye olarak çalışmalarımıza devam ediyoruz. Kentin birçok yerinde asfalt kaplama çalışmalarımız devam ediyor. Hürriyet ve Erzurum caddelerinde çalışmalarımız devam ederken Gazi dediğimiz yolun asfaltlanması devam ediyor. Cadde tamamlandı ve kaldırımına başlandı. İl genelindeki tüm asfaltlama çalışmalarımızı en kısa sürede bitirmeyi planlıyoruz.”

İçme suyunda da test çalışmalarına başlanacağını kaydeden Asya, arıtma tesisindeki çalışmaları yıl sonuna kadar tamamlamayı planladıklarını bildirdi.

Yeni itfaiye istasyonuyla ilgili çalışmaların devam ettiğini belirten Asya, “Saray, Bağlar, Sütlüce Güzeltepe ve Tepebağı mahallelerindeki gençlik merkezlerimizin tefrişatında son aşamaya gelindi. Kısa sürede tamamlayıp eski haline getireceğiz.” Kısa sürede toparlanan bir şehir, çalışmalarımızı tamamlamış bir belediye ve insanımızın da mutlu olduğu bir şehir inşa etmek için var gücümüzle çalışıyoruz.” sözlerini kullandı.

Meclise katılan vatandaşların talep ve önerilerinin dinlenmesinin ardından toplantı, meclise aktarılan belgelerin görüşülmesiyle devam etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu