Haber

“Adını Feriha Koydum” dizisinin Cansu’su, Sedef Şahin’in Yaptığı Son Müdahaleyle Görenleri Şaşırttı!

‘Adını Feriha Koydum’ şüphesiz 2010’lu yılların en çok izlenen dizilerinden biriydi. Hatırlarsanız Feriha ile Emir’in aşkının gelgitlerini izlerken birden çok kez kayboluyorduk. Bunların yanında dizide unutamadığımız bir karakter daha vardı. Cansu, Emir’e takıntılıdır ve psikolojik rahatsızlıklar yaşamaktadır. Yıllar geçti ama Cansu’yu ve yaptıklarını asla unutamadık. Artık Cansu’yu son haliyle tanıyamayacaksınız.

İşte detaylar ?

Bildiğiniz gibi “Adını Feriha Koydum” 2011-2012 yıllarında hepimizin tek bölüm de olsa severek izlediği dizilerden biriydi…

Dizide Emir ve Feriha’dan çok, Emir’e olan tutkusu ve çifti ayırmak için yaptığı hilelerle hafızalarımıza kazınan bir karakter vardı.

Dizide Cansu karakterini canlandıran Sedef Şahin’in başarılı oyunculuğu yıllar sonra da unutulmadı.

Sedef Şahin daha sonra başka yapımlarda da rol alsa da ne yazık ki onu bir daha ekranlarda göremedik.

Sedef Şahin’in ekranlarda olmadığı bu dönemde yaşadığı dönüşümle hepimize kısa süreli bir şok yaşattığını söyleyebiliriz.

Geçtiğimiz günlerde görüntülenen Sedef Şahin, özellikle dudaklarında oluşan yeni işlemlerin bolluğu ve değişimiyle dikkatleri üzerine çekti.

Bu değişimle bambaşka bir insana dönüşen Şahin, sık sık “Çok değiştin” gibi yorumlar aldı. Yapılan yorumlardan son derece rahatsız olduğunu da ifade ediyor.

Güzel oyuncu, yapılan yorumlar karşısında rahatsızlığını şu sözlerle dile getirdi: “Aynada kendime baktığımda mutlu olmak istiyorum. Aslında kendime bakıyorum. Ben de göz kapağımı aldırdım ve bunu açıkça söyledim.” Zaten 10-15 yılda bir çıkarmam gerekiyor. Şimdi neden beni buradan vuruyorsun?” “Bunu şu şekilde ifade etti:

Sedef Şahin’in bu yeni süreçleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda buluşalım ?

sehitkamilhaber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu